Close

Montáže

Montáže autoalarmů

Provádíme montáže autoalarmů převážně zn. Gemini. a také GSM/GPS alarmů ATHOS / Jablotron  v systému REX

 Díky svému více než třicetiletému působení v oblasti zabezpečení vozidel se Gemini řadí mezi špičkové výrobce alarmů pro automobily, motocykly a pro zabezpečení objektů.
Zárukou kvality je výroba veškerých produktů v Evropě, v italské Varese, kde je zároveň umístěno i sídlo společnosti. Alarmy Gemini je však možné zakoupit na všech významných světových trzích – firma exportuje zabezpečovací systémy do více než čtyřiceti zemí po celém světě.

Certifikáty a homologace
Gemini je držitelem certifikátu ISO 9001-2000 a vyráběné produkty splňují nejen požadavky povinných evropských homologací, ale i normy nejdůležitějších evropských národních asociací pojišťoven: Thatcham (VB), SRA (Francie), SCM (Holandsko), PIMOT (Polsko).

Celý sortiment včetně cen si můžete prohlédnout na http://gemini-alarm.cz/

V případě montáže zařízení pro vyhledávání v GSM/GPS, používáme autoalarmy ATHOS z produkce firmy Jablotron. Tyto alarmy je možné provozovat v systému střežení a vyhledávání REX a využít tak všech výhod napojení na dispečink, dostat výraznou slevu na pojistném. popř. velmi výhodné pojištění viz. REX  nebo pro otrlejší ranaře s basebalovou pálkou, se službou pouze SIM s měsíčním poplatkem 10,-Kč ne SIM vlastní paušální nebo dobíjecí.

Montáže nezávislých topení

Provádíme zástavby a opravy nezávislých topení značek WEBASTO, EBERSPACHER, ATESO.

Nejčastěji se používají teplovodní nezávislá topení v osobních automobilech. Má to hned několik výhod. Motor je předehřátý a jsou omezené škodlivé starty studeného motoru. Interiér je vyhřátý na příjemnou teplotu a již nikdy nebudete škrábat zamrzlá okna.

Některé automobily jsou již z výroby vybaveny tzv. přihřívačem. I z něj dokážeme udělat plnohodnotné topení, které si můžete zapnout třeba mobilním telefonem z domova jako domontované topení.

Potřebujete občas přespat ve své dodávce? Pak je pro vás určené teplovzdušné nezávislé topení, nenáročné na spotřebu elektrické energie.

Všechna nezávislá topení také opravujeme. Disponujeme diagnostikou a zkušebním stolem, kde je každé topení po opravě testováno. Topení k opravě je možné zaslat například poštou nebo přistavit i s automobilem.

Z ovládání si můžete vybrat od obyčejných ovladačů, programovatelných hodin, dálkových ovládání anebo ovládání prostřednictvím mobilního telefonu.

Ceny montáží jsou závislé na náročnosti montáže a montážních kitů. Rádi vám zpracujeme cenovou nabídku pro váš vůz.

Montáže tažných zařízení

Montáže tažných zařízení.