Akumulátory GS YUASA

Japonská technologie – záruka prvotřídní kvality pro automobilový trh

Zručnost a dokonalost, kterou jsou Japonci po celá desetiletí ve světě technologií doslova posedlí, charakterizuje Japonsko světu v nejlepším světle. Rozlehlé tokijské metro a železniční sítě běží jako hodinky s přesností na minuty. Televizní továrny přidělují pracovníkům utěrky, aby pečlivě stírali každý nový přijímač, neboť pokud japonský spotřebitel najde jediný otisk prstu, vrátí jej. V supermarketech je mnoho jablek a melounů jednotlivě balených do ochranné plastové pěny. Nic není ponecháno náhodě, vše se testuje, upravuje, přezkušuje a znovu zkouší před tím, než se výrobek dostane ke spotřebiteli.

Přednosti baterií GS

Není žádným překvapením, že nová řada baterií od GS Yuasa Corporation má všechny znaky spojené s japonskou dokonalostí. Spolehlivost a nejvyšší úroveň výkonu po celou dobu životnosti baterie GS je standardem, a kvalita zpracování každého produktu je svědectvím o skutečné hodnotě japonské technologie uznávané po celém světě.

Vždy všestranně výkonné

Všechny řady baterií byly vyvinuté speciálně pro aftermarket a zahrnuje baterie TitanTitan AGM, určené pro osobní automobily a lehké dodávkové vozy. Spolu s bateriemi pro japonská vozidlaskupinou baterií Traditional pokryjí přes 99% současného vozového parku. Tato řada rovněž obsahuje impozantní baterie Hercules pro užitková vozidla a baterie Neptune pro použití v lodní dopravě a trakčním provozu.

GS TITAN: Vysoce výkonná automobilová baterie

Všestranné autobaterie řady Titan od GS zajistí vysoký výkon pro více než 97% osobních a dodávkových automobilů.

Baterie Titan překonávají výkonem a kvalitou požadavky největších světových výrobců automobilů. Opravdovou výhodou pro motoristu je spolehlivost a maximálně zvýšená životnost ve srovnání s běžnými bateriemi. S charakteristickými 40 000 starty motoru a zvýšeným výkonem, je vysoce pravděpodobné, že Titan překoná i originální baterii vozidla.

S takovou silou a výkonem uvnitř jeho obalu není překvapením, že na baterii krátce po namontování zapomenete.  Zásluhou kombinace nejvyšší spolehlivosti a bezúdržbového provedení bez nutnosti dolévání vody, nepotřebuje Titan během provozu žádný servis.

GS AGM: Všemohoucí automobilová síla

Vynikající ve všech směrech, nový akumlátor AGM způsobil převrat v automobilové technologii baterií a nabízí spolehlivý výkon pro moderní vozidla se systémem Stop&Go.

Baterie AGM od GS splňují nejnovější normy a požadavky německých výrobců automobilů a jsou navržené pro montáž do hybridních automobilů se systémem Stop&Go (vozidel, kde systém Stop&Go společně spolu s alternátorem a systémem regenerace energie při brzdění kladou extrémní nároky na baterii a redukci doby jejího dobití).  Zvláště v městských podmínkách provozu toto snižuje emise CO2 a minimalizuje spotřebu paliva.

Automobily se systémem Stop&Go kladou na baterie vysoké požadavky. Pro řidiče je uklidňující vědomí, že AGM zajistí ještě vyšší spolehlivý výkon při prodloužené životnosti – velkolepých 360 000 startů motoru – to je 9× více než u standardní autobaterie.  AGM řada od GS splňuje nejnovější německé OEM normy, a jsou navrženy pro práci s Stop&Go mikro hybridními vozidly (osobními automobily, kde Stop&Go, alternátor a brzdová regenerace řízení vyžadují baterie, kde stav nabíjení bude snížen). Tím se sníží emise CO2 a maximalizují se úspory paliva, zejména v těžkých městských dopravních podmínkách.