Montáže autoalarmů

Provádíme montáže autoalarmů převážně zn. Gemini. a také GSM/GPS alarmů ATHOS / Jablotron  v systému REX

Díky svému více než třicetiletému působení v oblasti zabezpečení vozidel se Gemini řadí mezi špičkové výrobce alarmů pro automobily, motocykly a pro zabezpečení objektů.
Zárukou kvality je výroba veškerých produktů v Evropě, v italské Varese, kde je zároveň umístěno i sídlo společnosti. Alarmy Gemini je však možné zakoupit na všech významných světových trzích – firma exportuje zabezpečovací systémy do více než čtyřiceti zemí po celém světě.

Certifikáty a homologace
Gemini je držitelem certifikátu ISO 9001-2000 a vyráběné produkty splňují nejen požadavky povinných evropských homologací, ale i normy nejdůležitějších evropských národních asociací pojišťoven: Thatcham (VB), SRA (Francie), SCM (Holandsko), PIMOT (Polsko).

Celý sortiment včetně cen si můžete prohlédnout zde.

V případě montáže zařízení pro vyhledávání v GSM/GPS, používáme autoalarmy ATHOS z produkce firmy Jablotron. Tyto alarmy je možné provozovat v systému střežení a vyhledávání REX a využít tak všech výhod napojení na dispečink, dostat výraznou slevu na pojistném. popř. velmi výhodné pojištění viz. REX  nebo pro otrlejší ranaře s basebalovou pálkou, se službou pouze SIM s měsíčním poplatkem 10 Kč ne SIM vlastní paušální nebo dobíjecí.